قوانین خرید فروشگاه محصولات دانلودی یکتا فایل

قوانین خرید فروشگاه محصولات دانلودی یکتا فایل

1- محصولات سايت توسط يکتا فايل طراحي و يا بهينه سازي شده و تمامي حقوق آن براي يکتا فايل اعم از فروش و تکثير محفوظ است.
2- فروش يا اشتراک گذاري اين محصولات در سايتها ممنوع و جرم مي باشد و يکتا فايل اين حق را براي خود قائل مي باشد تا با خاطي برابر قوانين جرايم رايانه اي اقدام کند.
3 – دانلود  فايل از یکتا فایل توسط شما به معني قبول تمامي قوانين بالا مي باشد.

حريم شخصي کاربران

کليه اطلاعات مشتريان و اعضاء که از طريق سايت در اختيار فروشگاه يکتا فايل قرار مي گيرد بصورت کاملاً محرمانه نگهداري شده و فروشگاه يکتا فايل تمام سعي خود براي محافظت از آن را انجام خواهد نمود. اين اطلاعات تحت هيچ شرايطي در اختيار افراد ديگر قرار نخواهد گرفت. فروشگاه از اين اطلاعات تنها براي تعامل بيشتر و سرويس دهي بهتر به مشتريان خود استفاده خواهد نمود.
يکي از روش هاي ذخيره اطلاعات در اکثر وب سايت ها از جمله وب سايت یکتا فایل ، استفاده از “کوکي” ها است. کوکي ها فايل هايي هستند که اطلاعاتي مانند صفحاتي که مورد مشاهده کاربر قرار مي گيرند، تعداد بازديدهاي کاربر از صفحات سايت و مدت زماني که کاربر در سايت به سر مي برد را ذخيره مي نمايند. يکي از مزاياي کوکي ها کمک به کاربر جهت جلوگيري از تکرار اطلاعات خود در مراجعات بعدي است. به عنوان مثال سايت هايي که بلافاصله پس از ورود، شما را با نام خطاب کرده و به شما خوش آمد مي گويند، از همين ويژگي استفاده مي نمايند.
بطور کلي کوکي ها صرفاٌ جهت راحتي کاربر و عدم نياز به ورود اطلاعات تکراري، جمع آوري اطلاعات آماري و ارائه سرويس دهي بهتر به کاربران مورد استفاده قرار گرفته و هيچ خطري را متوجه آنها نمي نمايند. اين فايل ها همچنين قابليت صدمه وارد کردن به کامپيوتر کاربر، اجراي برنامه بر روي آن يا ويروسي نمودن آن را ندارند.

نماد اعتماد فروشگاه یکتا فایل