يکتا فايل بهترين وبسايت دانلود فايل

قوانین وبسایت یکتا فایل yektafile.ir

کاربران ارجمند لطفا توجه فرمایید

مبلغی که برای محصولات پرداخت می کنید برای طراحي و بهينه سازي همچین نگه دارای این فایل در اینترنت می باشد و قیمت اصلی فایل ها خیلی بالا است در حقیقت وبسایت یکتا فایل سایت فروشگاهی نمی باشد و مبلغ که پرداخت کردید برای حمایت از ما بوده است که برای ما هم دارای هزینه می باشد ولی شما عزیزان با حمایت های که انجام می دهید باعث می شود تا ادامه راه برای ما هموار باشد

قوانین کلی سایت :

1– محصولات سايت توسط يکتا فايل طراحي و يا بهينه سازي شده و تمامي حقوق آن براي يکتا فايل اعم از فروش و تکثير محفوظ است.

2– فروش يا اشتراک گذاري محصولاتی که توسط سایت یکتا فایل طراحی و ساخته شده است ممنوع می باشد و قابل پیگیری است

3– کاربران قبل از دانلود باید حتما به درستی توضیحات هر فایل را خوانده و با تصمیم قطعی اقدام به دانلود کنند

4– بیشتر فایل های قرار داده شده بصورت فشرده با نرم افزار winrar با پسوند rar یا zip می باشد

قوانین مربوط به پرداخت و دانلود :

1 – هیچ گونه عودت مبلغ پرداختی برای کاربرانی که پرداخت کرده اند وجود ندارد و مبلغ پرداختی بازگشت داده نخواهد شد

2– هیچ گونه برگشت محصولات به سایت و دریافت مبلغ پرداختی توسط کاربر برای فایل ها وجود ندارد اگر کاربری محصولی را از سایت دانلود کند و از پرداخت خود ناراضی باشد پول پرداختی برگشت داده نمی شود

3-لینک دانلود فایل ها بعد از پرداخت کاربران نمایش داده می شود و کاربر فایل را فقط از سایت دانلود میکند و از طریق موارد دیگر برای کاربر ارسال نخواهد شد از جمله (ایمیل – پیام رسان ها و … ) کاربران فقط فایل ها را از طریق سایت دانلود خواهند کرد و محدودیت دانلود نیز وجود دارد بعد 10 بار دانلود کردن لینک دانلود بصورت کامل غیر فعال می شود همچنین لینک دانلود برای دو روز فعال خواهد بود

4-وارد کردن صحیح ایمیل در زمان دانلود - کاربران باید در زمان دانلود فایل ایمیل خود را بصورت صحیح و کامل وارد کنند اگر کاربری در زمان دانلود ایمیل خود را بصورت اشتباهی وارد کند بعد از پرداخت فقط لینک دانلود یک بار نمایش داده می شود و اطلاعات نیز ذخیره نمی شود و در زمان های بعدی هم قابل پیگیری نمی باشد

5– فایل و کارهای هدیه که در مطالب نوشته است ممکن است به کاربر داده نشود و هیچ ربطی به مبلغ پرداخت شده ندارد فقط بعنوان قدردانی از دانلود فایل کاربر می باشد که ممکن است هدیه داده نشود

قوانین پشتیبانی سایت :

1-هزینه پرداختی شما در حین دانلود فایل هیچ ربطی به خدمات پشتیبانی سایت یکتا فایل نداشته و سایت یکتا فایل هیچ تعهدی از بابت پشتیبانی رایگان ندارد و در صورت لزوم و بررسی بخش فنی جهت ارائه خدمات خاص هزینه اخذ خواهد شد و در صورتی هم ممکن است اصلا پشتیبانی صورت نگیرد.

2-حداقل زمان پاسخگویی به درخواست های پشتیبانی ۷۲ ساعت کاری بر اساس اولویت میباشد. و به درخواست های خارج از ساعات کاری و روز های کاری و ایام تعطیل و غیره بدون پاسخ خواهد ماند.

3– پشتیبانی فقط برای 24 ساعت اول می باشد آن هم برای اینکه کاربر سردر گم نشود برای راهنمایی کردن مربوط به سایت نه آموزش و اجرا کردن و … بعد 24 ساعت از دانلود فایل اگر درخواستی ارسال شود بدون پاسخ می ماند.

4– تمامی درخواست های ارسال شده به پشتیبانی بر اساس اولویت بندی و نوع درخواست ممکن است زمان بیشتری برای جواب دادن طول بکشد و کاربر برای هر موضوع باید یک درخواستی ارسال کند ارسال پیام های پی در پی و بی مورد بدون پاسخ می ماند.

5– تمامی فایل های سایت دارای نصب, راه اندازی و آموزش نحوه اجرا و موارد اضافی نمی شوند و کاربران که فایل را دانلود کرده اند خودشان باید اجرا کنند.

6– کاربر موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال سوال پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید.

7– در صورتیکه کاربری اقدام به فحاشی و ناسزای به یکتا فایل و یا هر یک از کارکنان آن بنماید یکتا فایل مجاز است تمامی خدمات را از کاربر سلب کند و دیگر هیچگونه خدمتی به آن کاربر انجام نخواهد شد و تمامی مشخصات و آی پی کاربر نیز به مراجع قانونی برای پیگیری ارسال خواهد شد

8-تمامی مشخصات کاربرانی که در زمان دانلود و ثبت نام وارد می کنند در هر زمان و در هر صورت پشتیبانی سایت یکتا فایل می تواند تغییر و یا حذف کند

رفع مسئولیت و سلب اختیار :

1-وبسایت یکتا فایل هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد.

2– خدمات یکتا فایل به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای یکتا فایل فاقد اعتبار بوده و یکتا فایل هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد.

3-در هر مورد، اطلاعاتی که در رابطه با یک فایل در توضیحات سایت درج میشوند، صرفا جهت اطلاع رسانی اجمالی به کاربر بوده بدیهی است که اطلاعات توضیحی درج شده در صفحات مطالب در این سایت، ممکن است حاوی اشتباهات سهوی باشند و به همین جهت یکتا فایل هیچ نوع مسئولیتی را در قبال عدم تطابق کامل محصول در سایت نخواهد پذیرفت.

4-یکتا فایل وظیفه ای در قبال ارائه آپدیت برای فایل های دانلودی، نخواهد داشت.

5-در برخی موارد ممکن است راهنمایی جهت فعالسازی برخی از محصولات در سایت درج شده باشد. با توجه به اینکه ممکن است در هر ورژن، کدنویسی و ساختار یک فایل دستخوش تغییرات شود، یکتا فایل مسئولیتی در قبال تضمین کارکرد روش فعال سازی روی کلیه ورژن های فایل نداشته و کاربران میپذیرند که این نوع راهنما تنها جهت کمک به کاربران در سایت درج شده است و جزو خدماتی نیست که یکتا فایل موظف به ارائه آنها به کاربران باشد.

6-ارائه یک محصول در سایت به معنای ارائه فایل های دمو یا امکان درون ریزی دمو های اصلی ارائه شده از طرف طراح در آن نیست. برای درون ریزی دموها ممکن است نیاز به تهیه لایسنس و تهیه محصول مورد نظر از مرجع رسمی داشته باشید. کاربر میپذیرد که یکتا فایل مسئولیتی در قبال ارائه فایل های دموی محصولات به وی ندارد.

 

تمامی کاربران سایت یکتا فایل تمامی مواد قوانین را پذیرفته و ضرورتی به امضاء مستقل یا امضا ذیل قرارداد نمی باشد بلکه با وارد شدن به دامنه yektafile.ir تابع قوانین سایت بوده و باید قوانین سایت را رعایت فرمایند

هر چند وقت یکبار بخش قوانین بروزرسانی می شود یکتا فایل هیچ مسئولیتی در قبال اطلاع رسانی نفر به نفر به کاربران را ندارد و کاربران باید هر چند وقت یک بار به صفحه قوانین سر بزنید و از بروزرسانی های جدید این بخش مطلع شوند.

* تمامی فعالیت های کاربران ( اعم از دانلود فایل , ثبت نام و گشت گذار ) در سایت یکتا فایل به نشانی yektafile.ir توسط کاربران به معني قبول تمامي قوانين بالا مي باشد .