يکتا فايل بهترين وبسايت دانلود فايل

همکاري در فروش فايل یا بازاریابی

تبلیغات
همکاري-در-فروش-فايل-یا-بازاریابی

مقاله کامل درباره همکاري در فروش فايل یا بازاریابی

کاربران وبسايت يکتا فايل آيا مي دانستيد با ما همکاري در فروش فايل یا بازاریابی کنيد و براي خودتان کسب و در آمد کنيد روش کار به اين صورت مي باشد به لينک زير مي رويد و ثبت نام مي کنيد بعد يک لينکي براي شما نشان داده مي شود آن لينک اختصاصي شما مي باشد مي توانيد در سايت وبلاگ يا با دوستان خود در شبکه هاي اجتماعي مانند اينستاگرام تلگرام يا غيره به اشتراک بگذاريد هر کسي از اين لينک وارد سايت يکتا فايل شود و پرداختي انجام دهد 30 درصد آن مبلغ به حساب شما واريز خواهد شد به همين راحتي و آسوني

همکاري در فروش فايل یا بازار یابی
بازاريابي يا همکاري در فروش فايل در سايت يکتا فايل
اگر داراي سايت يا وبلاگ مي باشيد با قرار دادن محصولات سايت که لينک آنها در قسمت( همکاري با ما )وجود دارد.در مدت زمان کمي به درآمد بالايي دست خواهيد يافت. در صورتي که شخصي توسط لينک بازاريابي شما محصولي قابل دانلود از سايت خريداري کند، پورسانت آن محصول بلافاصله به حساب شما افزوده خواهد شد.
پورسانت محصولات قابل دانلود 30درصد براي فروش بازاريابي است .
به عنوان مثال اگر شخصي توسط لينک بازاريابي شما وارد سايت شده و فايلي خريداري کند که 1000 تومان است ، بلافاصله به 30 % تعيين شده مبلغ 300 تومان آن به حساب شما افزوده خواهد شد.

سیستم همکاری در فروش فایل
يکي از بهترين تبليغات تبليغات و فروش، ايجاد وبلاگ است که از طريق اين طريق مي توانيد درآمد قابل توجهي به دست آوريد.

شايد براي شما باورکردني نباشد اما حقيقت دارد که بسياري از تبليغ کنندگان و بازارياب ها از طريق معرفي محصولات در وبلاگ اقدام به درآمد مي کنند و من افرادي را مي شناسم که از اين طريق درآمد بسيار خوبي دارند

از ابتداي کار، ساختن وبلاگ و افزايش بازديد آن را شرح مي دهد، درخواست مي کنم مطالب را با دقت مطالعه کنيد.

صداها سيستم وبلاگ فارسي وجود دارد که شما مي توانيد به صورت رايگان در آنها وبلاگ ايجاد کنيد.

آدرس برخي از سيستم هاي وبلاگ ها در زير نوشته شده است

www.mihanblog.com

www.persianblog.ir

www.blogfa.com

سیستم همکاری در فروش فایل
ابتدا وارد يکي از سايت هاي بالا شويد و ثبت نام کنيد. اين کار بسيار آسان است

ساخت موضوع در وبلاگ

پس از اينکه کار ساخت وبلاگ يا فروشگاه را به پايان رسانيد، وارد مديريت وبلاگ شويد، اولين قدم براي ارسال مطلب، ساختن موضوعات جديد در وبلاگ است. براي اينکار در بخش موضوعات وبلاگ، بر روي ايجاد موضوع جديد کليک کنيد و بسته به مطالبي که مي خواهيد ارسال کنيد امتحان کنيد موضوعات را يکجا وارد کنيد

مثال: شما مي توانيد وبلاگ را براي عکس هاي مختلف ايجاد کنيد، مي توانيد اين موضوعات را بگذاريد:

مقالات

پايان نامه

بانک شماره

و ….

اسم موضوعات وبلاگ وبلاگ بهتر است داراي يکي از کلمات کليدي وبلاگ شما باشد، مثلا، همانطور که در بالا ذکر شد، براي گالري عکس وبلاگ، موضوعاتي نوشته شده بود که کلمه "عکس" در آنها وجود دارد

مثلا براي يک وبلاگ تبليغاتي که مي خواهيد محصولات را تبليغ کنيد، مي توانيد از موارد زير استفاده کنيد:
فايل کده
فايل سرا
دانلود فايل بروز
مقالات دانشجويي
پايان نامه دانشجويان
و …
نکته: موضوعات وبلاگ در بازديد وبلاگ نقش بسزايي دارند، زيرا موتورهاي جستجو (به وبلاگ ها و سايت هايي که محتواي آنها مرتب و طبقه بندي MSN مانند Google، يا بيشتر و بيشتر علاقه مند هستند

روش ھاي افزايش بازديد و بھينه سازي وبلاگ + کسب و در آمد بالا + همکاري در فروش فايل بهتر

روش ھاي افزايش بازديد و بھينه سازي وبلاگ + کسب و در آمد بالا + بازاریابی بهتر
ھدف و صبر:

اول ھدفتان را از وبلاگ نويسي مشخص کنيد، کسي که ھمين 1 طوري وبلاگنويسي کند و ھدفي نداشته باشد، مدتي بعد خسته و دلسرد ميشود ضمنا بايد صبر داشته باشيد. ھيچ وبلاگ نويس پربازديد و موفقي از شکم مادرش پربازديد نبوده، ھدف و صبر بوده که آنھا را به چنين موفقيتي رسانده است.

استفاده کدھاي جاوا از حد از بيش:

لابد گذرتان به اين وبلاگھايي افتاده که در حين 2 ورود اسمتان را مي پرسد، بعد شجره نامه تان را طلب مي کند و آخر سر برايتان بوس مي فرستد و ورود شما را به کلبه ي درويشيشان خوش آمد مي! بعد که ھفت … گويد و خان رستم را رد مي کنيد، يھو آھنگ خودکشي از محسن چاووشي با کيفيتي در حد گرامافون ھاي دوران قاجار پخش مي شود .ھفت ھشت تا تير و کمان ھم به سمت مونيتور شليک مي شوند .سوراخ سمبه ھاي وبلاگ را ھم که نگاھي بيندازيد حتما چند تا قلب شکسته ي خونين مالين پيدا مي کنيد .اگر وبلاگ شما چنين شمايلي دارد بايد بدانيد نود درصد خوانندگان در ھمان لحظه ي اول آن ضربدر قرمز رنگ را مي زنند و ديگر به صد متري وبلاگ شما ھم نزديک نمي شوند.

ابزارھاي وبلاگ 3 نويسي:

يک بلاگر خوب و موفق در وبلاگش ابزارھاي به اشتراک گذاري، دسترسي آسان و سريع به فيد، لينک ھاي مفيد، گوگل ريدر اشتراکي، لينک ھاي مرتبط و را تمام و کمال در اختيا خوانندگانش قرار مي دھد .به … اين فکر کنيد که کسي که الان براي شما وقت گذاشته و مطالبتان را مي خواند مي توانست ھزار سوراخ سمبه ي ديگر باشد .پس براي وقت و ھزينه خوانندگانتان احترام قائل شويد.

شبکه 4 ھاي اجتماعي:

فعاليت در شبکه ھاي اجتماعي مثل فيس بوک و توييتر مي تواند به موفقيت وبلاگ شما کمک شاياني کند .سعي کنيد از روز ھاي ابتدايي وبلاگ نويسي اکانتي در اين سايت ھا باز کرده و با کاربران آشنا شويد .استفاده از يک لوگو يا علامت ھم مي توانند به شناخته شدن نام کاربري خاص و استفاده از نام وبلاگ تان به عنوان شما توسط سايرين کمک کند.

خلاق باشيد:

آقا اين خلاقيت را دريابيد، چيزي که در ايران ما بسيار مظلوم است ھمين 5 خلاقيت و نوآوريست.ببينيد من خودم ده ھا فلافل فروشي را مي شناسم که ھمه آمدند و بساطشان را بعد از مدتي جمع کردند.اما چند سال است که يک فلافلي روي پاي خودش ھمچنان کار مي "نوآوري" است و با رمز کند.اوايل سه تا فلافل مي فروخت دو تا پولي، يکي مجاني، مدتي بعد اسم فلافليش را گذاشت فلافلي برره با آشپزي نظام دوبرره، و حالا ھم که يک فلافل مي دھد با يک نوشابه مجاني ، حالا بماند که دو برابر پول نوشابه را از جاي ديگر در پاچه مشتري ھا فرو مي کند.

اما غرض اين بود که در وبلاگنويسي ھم اينطوريست .نوآور باشيد، سبک مخصوص به خودتان را داشته باشيد، قالب شخصي داشته باشيد .حتما پيش آمده که ببينيد جديدا برخي ھا ??کامنت مي اين "نصف آرشيو تو خوندم، ديد باز و قلم شيوايي داري" : دھند که اما مي "وبلاگ خوبي داري به منم سر بزنه" ھمان ورژن جديد بينيد که حتي اين اشخاص ھم ار قافله نوآوري جا نمانده اند.

موسيقي، نه :

! يکي از عادات بد و شايع در بين بلاگرھا قرار دادن موسيقيه .بگذاريد 6 برايتان مثالي بزنم .شما خربزه دوست داريد مگر نه؟ حالا فرض کنيد نصف شب است و داريد وبلاگتان را مي خوانيد که يھو برادر بزرگتان ھمين طور خربزه را در حلقتان فرو مي کند و مي گويد بخور، نوش جانت .قرار دادن موسيقي در وبلاگ ھم يک ھمچين شمايلي دارد، ھر چقدر ھم که خربزه شيرين باشد دوست نداريد در خوردنش اجباري باشد.

تعامل با ديگران :

تا جاي که وقتتان ياري مي دھد در بحث ھاي ديگران شرکت کنيد؛ برايشان کامنت بگذاريد، به سؤالات خوانندگانتان پاسخ دھيد، راھنماييشان کنيد و خلاصه نگذاريد اين ارتباط با خواننده ھا سرد و کم سو شود .چون از نظر من نويسنده وبلاگ مثل ماه در آسمان مي ماند و خوانندگان ھم ھمان ستاره ھا ھستند .ھر چقدر ھم که ماه روشن و زيبا و کامل باشد .اما ديدن آسمان شب بدون ستاره ھا ھيچ لطفي ندارد.

تبادل لينک :

تبادل لينک تاثير بسيار خوبي بر رتبه شما در موتورھاي جستجو خواھد داشت و بازديد 8 شما را افزايش مي دھد .بھتر است با وبلاگ ھا و سايت ھايي که مطالبشان مرتبط با مطالب وبلاگ شماست تبادل لينک کنيد .يکي ديگر از عوامل مھم در افزايش بازديد و رنک وبلاگ، تعداد لينک ها که به وبلاگ شما داده شده است. روش هاي پيشنهادي براي تبليغات و بازاريابي:

روش هاي پيشنهادي براي تبليغات و بازاريابي در همکاري در فروش فايل

شما ھم مي توانيد پس از مطالعه و يادگيري در زمينه، تبليغات راه ها و روش هاي بسيار جديدي را ابداع کنيد

دوستاني، سايت ھاي تفريحي و جامعه ھاي مجازي مکان خوبي براي تبليغات ھستند که در سايت کلوب عضويت دارند مي توانند آنجا به تبليغ محصولات بپردازند .به اين صورت که براي مشتري ھاي احتمالي پيام بگذارند يا اينکه دوستان زيادي را پيدا کنند و لينک محصولات را به به طور متناهي داغ مي شود. يا به اصطلاح "فرياد بزن".

از ديگر روش هاي تبليغ مي توان به رايگان در تبليغ سايت هاي آگهي رايگان اشاره کرد براي يافتن سايت ھاي ديگر کلمه "آگھي رايگان" را جستجو کنيد .نکته قابل توجه اين بايد ھرروز وارد پنل آگھي خود شويد و آنھا را، است که پس از درج آگھي در اين سايت ھا بروزرساني کنيد تا در ليست آگھي ھاي جديد قرار بگيرند و کسب رتبه برتر در جستجوي نتايج

روش ديگر استفاده از بخش معرفي به ديگران است که در پنل بازارياب ھا قرار دارد و براي استفاده از اين امکان، نياز به جيميل داريد .شما با استفاده از اين بخش مي توانيد براي ديگران ايميل تبليغاتي ارسال کنيد، توضيحات مربوطه در ھمان قسمت وجود دارد .

از شما ممنونم که مطالب را مطالعه کرديد، به ياد داشته باشيد که اگر ھدفي داشته باشيد و به دنبال ھدفتان برويد مطمئنا راه رسيدن به ھدف، به شما نشان داده خواھد شد.

ھميشه سعي کنيد به دنبال يادگرفتن اصول بھينه سازي و افزايش آمار وبلاگ باشيد. چون ھزاران و شايد ميليون ھا نفر ھستند که از طريق وبلاگ يا سايت شان محصولات را به فروش مي رسانند .پس شما اگر اطلاعاتي در زمينه افزايش بازديد و در نھايت افزايش فروش نداشته باشيد، نمي توانيد درآمدي را که مي خواھيد کسب کنيد.

اطلاعات خودتان را در ھر زمينه اي بروز کنيد و ھمواره به دنبال راه کارھاي جديد و ايده ھاي نو باشيد .مطالبي که خدمت شما عرض کرديم خيلي ابتدايي ھستند و براي بعضي از اعضاي سايت، مطالبي کاملا پيش پا افتاده است ولي ھمين مطالب مي تواند راھنماي بسيار خوب براي کساني که تازه شروع به کار کرده اند.

در صورتي که ھر سوالي در مورد همکاري در فروش فايل داشتيد، از طريق ارسال نظر در ميان بگذاريد.
تا جايي که بتوانيم پاسخگوي سوالات شما خواھيم بود


تگ های مطلب

تبلیغات
فرزندان مقدس اردبیلی بررسی عالی قاپو بانک شماره ايرانسل سمنان اطلاعات ديتابيس در اندرويد تحلیل مجتمع مسکونی اکباتان تهران درختان ميوه تحقیقات مکانیک معماری هتل هسپریا آزمون فیزیک هشتم تیزهوشان فرمت نوشتن پایان نامه جستجو در اینترنت لیست ایمیل اصفهان رایگان db دیکشنری ایتالیای جلوگیری از کامنت اسپم در وردپرس دانلود طرح کسب و کار فيزيولوژي ورزشي چيست بیزینس پلن رستوران دانلود بانک اطلاعات نامه تحقيق آماده در مورد دوپينگ و اثرات مضر آن در سلامتي گزارش نویسی پرستاری استاندارد جستجوهای مربوط به روش مکانیکی پیشگیری از بارداری دانلود قالب پاورپوينت آماده رايگان احكام ديتابيس اندرويد روانشناسی بالینی دانلود تحقیق رایگان مورد مرغ(بندواش) پایان نامه بررسی عوامل موثر بر فرسودگی شغلی کارکنان بانک مسکن از ارد بزرگ تا برايان تريسي دانلود مقاله پراکندگی جغرافیایی گروه های خونی شماره موبایل تهرانیها سورس کد چراغ قوه اندروید آدرس سایت سقط جنین دختر TBM موزه مردم شناسي قم درگاه پرداخت اینترنتی شخصی گزارش کار آز مبانی برق پیام نور رضایت از زندگی یعنی چه Solutions دانلود رايگان پاورپوينت آماده تحقیق پروژه سقف کاذب sqlite داروشناسي جامع های قالب پنل مدیریت html فارسی نور و پزشکی آموزش ویرایش سورس اندروید استودیو نقشه محله های پردیس شماره ایرانسل vcf بانك ايميل دانشجویان برق و الکترونیک